Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
EDVARD FORSSTRÖM, olja på duk, sign.
173669. EDVARD FORSSTRÖM, olja på duk, sign.
Nakensudie, 89x68 cm.
Hål samt revor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Nakensudie, 89x68 cm.
Hål samt revor.
Göteborgs Auktionsverk
1 604