SKÅL. Porslin. Kina. 1700-tal.

173658. SKÅL. Porslin. Kina. 1700-tal.

Diameter 27 cm
Höjd 7 cm.

Mindre kantnagg/glasyrskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 27 cm
Höjd 7 cm.

Mindre kantnagg/glasyrskador.

Antal besök: 1 168