Gomér & Andersson Linköping
Möbler
Fåtöljer & Stolar
KARMSTOLAR, ett par, Sverige/Danmark, 1960-tal.
173641. KARMSTOLAR, ett par, Sverige/Danmark, 1960-tal.
Valnöt.
Bruksslitage, senare klädsel.
Gör en kostnadsfri värdering!
Valnöt.
Bruksslitage, senare klädsel.
Gomér & Andersson Linköping
427