GITARR, akustisk, Levin. modell 131, 1960-tal.

1736183. GITARR, akustisk, Levin. modell 131, 1960-tal.

Längd 95 cm.

Bruksslitage.

Längd 95 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 347