TAKLAMPA, dekor av bockhuvuden, 1930-tal.

173617. TAKLAMPA, dekor av bockhuvuden, 1930-tal.

Höjd 86 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 86 cm.

Slitage.

Antal besök: 944