KNUT NORMAN. Sjöbodar och segelbåtar, olja på duk, signerad.

173575. KNUT NORMAN. Sjöbodar och segelbåtar, olja på duk, signerad.

35 x 80 cm.

Knut Norman (1896–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

35 x 80 cm.

Knut Norman (1896–1977)

Antal besök: 916