METALL samt PORSLINSFÖREMÅL, bland annat Lomonosov, 1900-tal.

173544. METALL samt PORSLINSFÖREMÅL, bland annat Lomonosov, 1900-tal.

Urna, mässing, Kina.
Häst med vagn, mässing.
Tekanna, England.
Kryddkar, ett par, porslin, Lomonosov.

Yt- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Urna, mässing, Kina.
Häst med vagn, mässing.
Tekanna, England.

Yt- och bruksslitage.

Antal besök: 682