SKEPPSKLOCKA, Schatz och ASKOPP, mässing, 1900-tal.

173537. SKEPPSKLOCKA, Schatz och ASKOPP, mässing, 1900-tal.

Klockans diameter 18 cm, askfatets längd ca 23 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 045