SOFFBORD, 1950/1960-tal.

SOFFBORD, 1950/1960-tal.
173485. SOFFBORD, 1950/1960-tal.

Perstorpsskiva, tidningshylla.
Längd 102, bredd 50,5, höjd 57,5 cm.

Stötmärken, repor, fläckar. Tidningshyllan med mindre avslag samt saknar en skruv/beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 785