4 stolar.
Skåp.Höjd 21,5 cm.
Skänk. Längd 29 cm
Golvlampa
Salongsbord
2 ljusstakar
Skål.
Slitage, skador, lagningar.
4 stolar.
Skåp.Höjd 21,5 cm.
Skänk. Längd 29 cm
Golvlampa
Salongsbord
2 ljusstakar
Skål.
Slitage, skador, lagningar.