AXEL FRIDELL, "Kanallandskap, Holland" etsning, signerad i plåten AF 1933.

173457. AXEL FRIDELL, "Kanallandskap, Holland" etsning, signerad i plåten AF 1933.

Enligt ettikett à tergo: "Med Fridells egenhändiga påskrift" och "hans egna korrigeringar i blyerts och kol. Ytterst sällsynt" 38x25 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 686