KAJ DREWS. "Dyrehaven 1940", olja på duk, signerad K Drews.

173448. KAJ DREWS. "Dyrehaven 1940", olja på duk, signerad K Drews.

49,5 71 cm.

Något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

49,5 71 cm.

Något smutsig.

Antal besök: 3 558