OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med träd och sjö, olja på duk, otydligt signerad.

173428. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Landskap med träd och sjö, olja på duk, otydligt signerad.

70 x 100 cm.

Något smutsig.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 100 cm.

Något smutsig.

Antal besök: 603