BO SÄLLSTRÖM. Tavla. "Robin Hood Blendcigarretter".

1733810. BO SÄLLSTRÖM. Tavla. "Robin Hood Blendcigarretter".

Höjd [cm]: 25
Bredd [cm]: 20

Ej signerad. Ur Bo Sällströms ateljé.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd [cm]: 25
Bredd [cm]: 20

Åldersslitage.

Antal besök: 722