TAKLAMPA, glas, 1940/50-tal.

TAKLAMPA, glas, 1940/50-tal.
173368. TAKLAMPA, glas, 1940/50-tal.

Plafond i frostat glas med blomsterdekor, diameter 58 cm. Skaft i mässing behängt droppformade prismor. Höjd 50 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 561