OSKAR BERGMAN. akvarell.

OSKAR BERGMAN. akvarell.
1733685. OSKAR BERGMAN. akvarell.

"Vårsol i skärgården", signerad Oskar Bergman 1943, påskrift a tergo No 39 samt titel, akvarell, ca 50 x 35 cm.

Ej examinerad ur ram.

Oskar Bergman (1879–1963)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Oskar Bergman (1879–1963)

Antal besök: 1 111