SOFFBORD, 1900-talets senare del.

173349. SOFFBORD, 1900-talets senare del.

Teak, al.
Skiva , 80 x 138 cm
Höjd ca 52 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak, al.
Skiva , 80 x 138 cm
Höjd ca 52 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 780