SIDOBORD/BÄNK, teak.

SIDOBORD/BÄNK, teak.
1733451. SIDOBORD/BÄNK, teak.

ca 1960-tal, fanerad i teak, H ca 34 cm, 100 x 32 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
1733451. SIDOBORD/BÄNK, teak.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 406