JORDGLOB, 1900-talets första hälft, träfot.

1732832. JORDGLOB, 1900-talets första hälft, träfot.

Höjd ca 58 cm.

Slitage, skador, globen i 2 delar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 58 cm.

Antal besök: 471