Ingvar Persson akvarell.

Ingvar Persson akvarell.
1732711. Ingvar Persson akvarell.

INGVAR PERSSON (1930-2015) Serieillustration, signerad samt daterad 78, tusch och akvarell, ca 25x36 cm.

Sitter lös i passepartouten och ramen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 109