ARBETSBÄNK, för kök, Marbodal, 19/2000-tal.

17325. ARBETSBÄNK, för kök, Marbodal, 19/2000-tal.

Längd 58, bredd 58, höjd 85 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 734