PETER OPSVIK. Gungstol, Stokke, 1900/2000-tal.

1732471. PETER OPSVIK. Gungstol, Stokke, 1900/2000-tal.

Rygghöjd 92, bredd 51 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 92, bredd 51 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 260