SPEGEL med fasettslipat glas 1800-tal.

173245. SPEGEL med fasettslipat glas 1800-tal.

58 x 44 cm.

slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 44 cm.

slitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 558