VITRINSKÅP, Folke Fribyter, trol. Åfors Möbelfabrik, omkring 1900-talets mitt.

173240. VITRINSKÅP, Folke Fribyter, trol. Åfors Möbelfabrik, omkring 1900-talets mitt.

Mahogny. Med fyra glashyllor. Längd 67,5, bredd 26, höjd 145,5 cm.

Slitage, repor, glashyllor med skador.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 795