BORD, hopfällbart, 1900-talets andra hälft.

1732195. BORD, hopfällbart, 1900-talets andra hälft.

Mahogny.
Höjd (utfällt): ca 57 cm.

Fläckar och slitage på faner. Främst på bordsytan.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mahogny.
Höjd (utfällt): ca 57 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 301