FRUKTTALLRIKAR, 11 st, samt SKÅLFAT på fot, flintgods, "Ungersk majolika", Rörstrand.

1732064. FRUKTTALLRIKAR, 11 st, samt SKÅLFAT på fot, flintgods, "Ungersk majolika", Rörstrand.

11 tallrikar, diameter 18 cm.
Skålfat på fot, diameter 24 cm.

Skålfat krackelering samt gulnad. Bruksslitage. Krackelering. Smärre bortfall av guldkant. 1 fat med nagg.

11 tallrikar, diameter 18 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 152