VÄGGLAMPOR, 1 par, Börje Claes, OMI. 1900-talets andra hälft.

173054. VÄGGLAMPOR, 1 par, Börje Claes, OMI. 1900-talets andra hälft.

Mässing. Diameter 25 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing. Diameter 25 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 6 715