LOUIS KOLITZ. Mapp med studier (55).

1730412. LOUIS KOLITZ. Mapp med studier (55).

En samling om 55 blyertsfakturor på papper, kartong och transparent papper, några signerade och daterade.
Mått på det minsta arbetet: 11 x 12,5 cm, dimensioner på det största arbetet: 70 x 45,7 cm.

Åldersanpassade tecken på användning, delvis räv, enstaka sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 628