BARNSÄNG, rotting, 1900-tal.

BARNSÄNG, rotting, 1900-tal.
1730311. BARNSÄNG, rotting, 1900-tal.

Barnsäng på jul med hållare för barnmobil.
Korgen är avtagbar.
Mått ca 75x88x50 cm
Längd på hållare för mobil ca 80 cm.

Bruksslitage, skav/märken, rotting har lossnat på bl.a. benen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Korgen är avtagbar.
Mått ca 75x88x50 cm

Antal besök: 665