DRAGSPEL Hess Klingenthal, 1900-talets mitt.

1730279. DRAGSPEL Hess Klingenthal, 1900-talets mitt.

Höjd 48 cm.

Bruksslitage och åldersslitage
Ej genomgånget
En rem är trasig
Plastfodral med skador
Hårt slitage på baksidans sammetsyta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 48 cm.

Ej genomgånget
En rem är trasig
Plastfodral med skador

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 790