TORD LEANDER-ENGSTRÖM. "Senhöst" Lapporten, Björkliden. Olja på duk. Signerad Tord.

173025. TORD LEANDER-ENGSTRÖM. "Senhöst" Lapporten, Björkliden. Olja på duk. Signerad Tord.

23x32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

23x32 cm.

Antal besök: 1 505