SOFFA nyrokokostil, 1900-talets mitt.

1729771. SOFFA nyrokokostil, 1900-talets mitt.

Soffa nyrokokostil 1950-tal
Höjd 105 cm
Sitthöjd 43 cm
Längd 153 cm
Djup 70 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffa nyrokokostil 1950-tal
Höjd 105 cm
Sitthöjd 43 cm
Längd 153 cm
Djup 70 cm.

Åldersrelaterat bruksslitage.

Antal besök: 388