KARMSTOLAR, 4 stycken, teak, 1900-talets mitt.

172967. KARMSTOLAR, 4 stycken, teak, 1900-talets mitt.

Åtvidaberg.

Ett löst kantband samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åtvidaberg.

Antal besök: 702