BORD, faner av masurbjörk, Design Bruno Mathsson, Bruno Mathsson International Värnamo.

172965. BORD, faner av masurbjörk, Design Bruno Mathsson, Bruno Mathsson International Värnamo.

Kvadratiskt bord med klyvna ben, Längd 90 bredd 90 höjd 63 cm.

Fanerskador, slitage, smärre fläckar, stötmärken, brännmärken på skivan. Sprickor i ben.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 512