LAMPBORD, fanér i valnötsrot, 1930/40-tal.

172928. LAMPBORD, fanér i valnötsrot, 1930/40-tal.

Längd 68, bredd 46, höjd 58 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 924