MATSALSGRUPP, 10 delar, engelsk stil, 1900-tal.

172919. MATSALSGRUPP, 10 delar, engelsk stil, 1900-tal.

Bord, total längd 360 cm. Höjd 75, bredd 99 cm.
9 stolar.
2 iläggsskivor.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 stolar.
2 iläggsskivor.

Slitage, skador.

Antal besök: 928