ARMBANDSUR, stål, bl.a. Citizen och Brika. 1900-talets andra halva.

172888. ARMBANDSUR, stål, bl.a. Citizen och Brika. 1900-talets andra halva.

Damur. 1 st Citizen Quartz, guld på stål med stål boett, datum, plexiglas, diameter 26 mm. 1 st Seiko, guld på stål med stål boett, plexiglas, diameter 23 mm. 1 st Birka Incablock, guld på stål med stål boett, plexiglas, diameter 20 mm.

Slitage. Repigt glas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Repigt glas.

Antal besök: 1 086