CAROLINE AF UGGLAS. Olja på duk, signerad.

1727741. CAROLINE AF UGGLAS. Olja på duk, signerad.

Fruktstilleben. 73 x 100,5 cm.

Smärer färgbortfall längs ytterkanten.

Caroline Af Ugglas (Född 1972)

Tema

Auctionets samlade höstkvalitetsauktion

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Antal besök: 2 752