SOFFA samt FOTPALL, mönstrad tygklädsel, 1900/2000-tal.

17275. SOFFA samt FOTPALL, mönstrad tygklädsel, 1900/2000-tal.

Soffans längd ca 150 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Soffans längd ca 150 cm.

Bruksslitage. Fläckar.

Antal besök: 3 232