FÅTÖLJER, ett par, Danmark. 1950/1960-tal.

172750. FÅTÖLJER, ett par, Danmark. 1950/1960-tal.

Vitmålade. Lösa dynor i rygg och sits.

Senare bemålning och tyg. Mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 675