Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Keramik & Porslin
Europeiskt
VAS, Chamotte, Hertha Bengtsson, Rörstrand, signerad.
172716. VAS, Chamotte, Hertha Bengtsson, Rörstrand, signerad.
Höjd 14.5 cm.
Smärre ytslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 14.5 cm.
Smärre ytslitage.
Gomér & Andersson Linköping
1 019