Flicka, originalklädsel, uppdragbar med fungerande nyckel, skor i metall
Stämplad "made in japan" under bägge skorna.
Höjd 34 cm.
obetydligt bruksslitage.
Höjd 34 cm.
obetydligt bruksslitage.