LJUSSTAKE, BJÄLLRA och KÄRL, 1700-tal.

172712. LJUSSTAKE, BJÄLLRA och KÄRL, 1700-tal.

Kärl daterat 1789. Höjd 8-16 cm.

Åldersrelaterat slitage. Ljusstake sned.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 811