SHAGG/VÄGGBONAD, 1800-tal. storlek 147 X 137 cm.

172706. SHAGG/VÄGGBONAD, 1800-tal. storlek 147 X 137 cm.

Grönmönstrad med rosor.

smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grönmönstrad med rosor.

smärre slitage.

Antal besök: 2 332