FÖRBANDSLÅDA, 1900-talets första hälft/mitt.

172674. FÖRBANDSLÅDA, 1900-talets första hälft/mitt.

Trä med metallbeslag. Höjd ca 21,5 cm, bredd ca 40 cm, djup ca 25 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 966