GEORG IVAN VINCZE. "till Arne". Serigrafi. Signerad Vincze 68/100.

172645. GEORG IVAN VINCZE. "till Arne". Serigrafi. Signerad Vincze 68/100.

70x50 cm
Proveniens: till minne av vännen Arne Olsson, vän till konstnären och ingenjör och arkitekt verksam i Afrika som avled 1986.

Gör en kostnadsfri värdering!

70x50 cm

Antal besök: 1 164