BLOMBORD, String, 1950/60-tal.

1726415. BLOMBORD, String, 1950/60-tal.

Underrede i vitlackerad metall, låda i metall, sarg fanerad med teak, höjd 64.5, 80.5 x 24 cm.

Slitage, saknar tassar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, saknar tassar.

Antal besök: 1 296