BÄDDSOFFA, Karl Johan, 1800-tal.

172615. BÄDDSOFFA, Karl Johan, 1800-tal.

Längd 198, bredd 52, sitthöjd 43 cm.

Senare bemålning, slitage och sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 207