SKRIVBORD, ek, 1900-talets första hälft.

172568. SKRIVBORD, ek, 1900-talets första hälft.

Hyll- och lådinrede. Höjd 76, längd 127, bredd 63 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 510