FÅTÖLJ, "Klav", IKEA, 1970-tal.

1725679. FÅTÖLJ, "Klav", IKEA, 1970-tal.

originalklädsel.
Total höjd ca 70 cm
Total bredd ca 57 cm
Sitthöjd ca 40 cm
Sittbredd ca 57 cm
Sittdjup ca 52 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

originalklädsel.
Total höjd ca 70 cm
Total bredd ca 57 cm
Sitthöjd ca 40 cm
Sittbredd ca 57 cm
Sittdjup ca 52 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 11 795